Ekovoltis to Spółka Obrotu energią elektryczną, pochodzącą wyłącznie z odnawialnych źródeł.

Łączymy Wytwórców OZE z tymi, którzy chcą z niej korzystać.

Naszą misją jest łączenie Wytwórców energii pochodzącej z OZE z firmami poszukującymi proekologicznych rozwiązań energetycznych.

Używamy do tego także technologii wspieranej mechanizmami sztucznej inteligencji. Swoją działalnością wspieramy dekarbonizację sektora energetycznego i tworzymy czyste i bezpiecznego środowisko życia dla przyszłych pokoleń.

...

Tworzymy społeczność

Tworzymy społeczność zrzeszoną wokół wspólnego celu, jakim jest ochrona środowiska naturalnego – jesteśmy energią i nadzieją kolejnych pokoleń.

Wierzymy w energię, która zmienia świat na lepsze i jesteśmy przekonani, że każdy z nas ją w sobie ma – my tylko pomagamy ją odkryć.

Stabilność w branży energetycznej jest niezwykle istotna.

Nam zapewnia ją wsparcie jednego z najbardziej wszechstronnych i doświadczonych przedsiębiorców na polskim rynku.

Ekovoltis należy do grupy kapitałowej MS Galleon GmbH, której właścicielem jest Michał Sołowow.

W skład grupy wchodzą takie spółki jak Cersanit S.A., Barlinek S.A., Synthos S.A. oraz spółki z branży energetycznej między innymi Synthos Green Energy S.A., Corab S.A.

Energia, którą dzielimy się z naszymi Klientami płynie prosto od Wytwórców, działających

w sektorze energetyki odnawialnej. Dociera ona nie tylko do dużych firm, ale także do mniejszych. Chcemy umożliwić każdemu dostęp do zielonej energii, więc z pewnością znajdziesz tu ofertę dla Ciebie.

Działamy na podstawie koncesji na obrót energią elektryczną wydaną przez Prezesa Urzędu Energetyki w dniu 25-04-2014 o numerze OEE/782/23590/W/DRE/2014/ZJ.

 

Wyróżnienia

Wyróżnienia